Jak oddać ciągnik na skup?
Pozbycie się nieużywanych już maszyn rolniczych takich jak np. ciągniki może być bardzo problematyczne. Nie zawsze znalezienie nowego kupca jest możliwe, a nawet jeśli znajdzie się chętny na jego zakup, może to zająć bardzo dużo czasu. W takim wypadku pieniądze za sprzedaż ciągnika otrzymasz dopiero po sfinalizowaniu transakcji. Jeśli chcesz pozbyć się ciągnika szybko i w łatwy sposób, skorzystaj z usług skupu aut, który przyjmuje także maszyny rolnicze.
Co zrobić, aby sprzedać ciągnik do skupu aut?
Sprzedaż ciągnika do skupu aut to bardzo prosta sprawa. Aby oddać taką maszynę do skupu, trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie internetowej skupu i zgłosić chęć jej sprzedaży.
Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, pracownicy skupu pojawią się u Ciebie w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu otrzymania Twojego zgłoszenia. Będą wyposażeni w odpowiedni sprzęt transportowy oraz komplet dokumentów niezbędnych do sfinalizowania sprzedaży. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o dostarczenie ciągnika do nabywcy na własną rękę, a także zaprzątać sobie głowy formalnościami.
Po przyjeździe na miejsce pracownicy skupu obejrzą ciągnik i na podstawie oględzin dokonają jego rzetelnej wyceny. Jeżeli zaakceptujesz zaproponowaną przez nich cenę, na miejscu podpiszecie umowę, a Ty otrzymasz zapłatę w gotówce od ręki.
Jakie ciągniki można oddać do skupu ciągników rolniczych?
Skupy ciągników rolniczych przyjmują traktory, wywrotki, przyczepy oraz inne maszyny rolnicze. Odkupują od właścicieli zarówno sprzęt nowy, jak i używany. Nie liczy się dla nich stan techniczny pojazdu. Może być to traktor sprawny, ale także uszkodzony czy wymagający remontu generalnego w przedziale mocy od 20 Km do 300 Km. Nie ważny jest również rok jego produkcji, wielkość, marka czy przebieg. Takie skupy przyjmują także maszyny poleasingowe i zabytkowe. Sprzedaż ciągnika rolniczego do skupu niesie za sobą same korzyści: oszczędność czasu, gwarancję szybkiej i bezproblemowej sprzedaży, wypłatę gotówki od ręki oraz brak konieczności zajmowania się formalnościami.